avsar@avsardemircelik.com
0 (258) 371 17 51
0 (258) 371 17 21
kurumsal-------------
kurumsal-------------

2500 m2’si kapalı olmak üzere toplamda 6000 m2’lik alana kurulmuş haddehanemizde 50 kişiden oluşan tecrübeli ve alanlarında uzman ekibimizle Demir-Çelik üretimi sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Başta İnşaat ve yapı malzemeleri alanı olmak üzere, çeşitli alanlarda kullanılmak üzere Lama - Silme – Kere – Köşebent üretimlerimiz hızla devam etmektedir.

Kurulduğu günden bugüne, artan müşteri taleplerini eksiksiz yerine getirebilmek, daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için, sürekli yatırım ve iyileştirme çalışmalarımız sayesinde firmamız büyümektedir.

Müşteri ilişkilerimizi sağlam temellere oturtmak için, ilk temasımızdan itibaren, ihtiyaçlarını – taleplerini karşılamak adına çözüm önerilerinde bulunmayı, seçenekler sunmayı, sipariş alımından ürünün teslimine kadar olan bütün süreçlerde şeffaflığı kendimize ilke edindik.

Firmamız, mutlu çalışan -  mutlu müşteri ve mutlu işyeri prensibini göz önünde bulundurarak insan haklarına saygılı, yasal mevzuatlara eksiksiz uyan ve çevreye duyarlı üretim anlayışıyla, sektörün öncüsü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.